Individuální lekce těhotenského cvičení

O kurzu:

  • Na této lekci se bude naše zkušená certifikovaná porodní asistentka věnovat pouze Vám, Vašemu individuálnímu zdravotnímu stavu a problémům, které případně v těhotenství řešíte.
  • Zaměříte se na správné držení těla, úpravu svalových dysbalancí a posílení hlubokého stabilizačního systému včetně aktivace a relaxace pánevního dna.
  • Cvičení doporučujeme jako prevenci diastázy břišních svalů, plochonoží, otoků a zmírnění případných bolestí souvisejících s těhotenstvím.
  • Vezměte si s sebou ručník nebo osušku, kterou si můžete položit na cvičební podložku.
  • Při přihlašování na kurz uveďte prosím do poznámky v Reserviu informaci o tom, ve kterém trimestru těhotenství jste a zda již máte s těhotenským cvičením zkušenost.
  • Účastí na lekci potvrzujete, že je vaše těhotenství fyziologické a jste bez obtíží, které by mohly být překážkou při cvičení. 

Epidemiologická opatření Covid-19

Pro zajištění bezpečnosti vaší i našich zdravotníků prosíme o předložení potvrzení o bezinfekčnosti dle aktuálně platných epidemiologických pravidel. Ta pravidelně aktualizujeme na titulní straně našeho webu. Potvrzením se prokážete před začátkem kurzu porodní asistentce, která kurz povede. 

Jak se k nám dostanete

Cvičení probíhá pouze na našem pracovišti Obilní trh bez ohledu na vámi vybrané místo porodu.

GPK Pracoviště Obilní trh, Obilní trh 11, 602 00, Brno 

Místo srazu na skupinové kurzy je v prostorech Centrální evidence pacientů na Obilním trhu. 
MHD – vrátnice z ulice Obilní trh (všední dny), vrátnice z Ulice údolní (non-stop)
Autem – vrátnice z ulice Údolní. Je možno vjet do areálu a po uhrazení poplatku zaparkovat.

Platba

Upřednostňujeme platbu za kurzy online. V případě, že pro vás varianta platby online není možná, zaplatit můžete také na pokladnách obou našich pracovišť, případně po 15 h na centrální evidenci každého pracoviště. Před začátkem kurzu zajděte prosím přímo na pokladnu/ evidenci, kde jsou již připravené potřebné tiskopisy.

Délka

60 minut

Cena

850 Kč za osobu

Rezerovat termín