Respekt, odbornost, bezpečí

Ve výjimečné životní chvíli, při porodu, stojíme při vás a poskytujeme vám veškeré vědomosti a zkušenosti, které jsme získali a které vzájemně sdílíme. Je to naše poslání, smysl naší práce.

Více o porodnici

Představujeme Vám
naši porodnici

Naše péče je o individuálním přístupu ke každé těhotné ženě a jejím přáním. Snažíme se do maximální možné míry naplnit vaši představu o porodu. Naším cílem je vytvořit klidné a dostatečně intimní prostředí. Budete se u nás cítit bezpečně.

Jednou z našich priorit je podpora přirozeného porodu. Proto jsme založili Centrum porodní asistence, které o rodičky pečuje přirozeně a s respektem. Využíváme špičkově vybavená pracoviště, tak aby proběhl porod co nejbezpečněji.

Jsme odborné a vysoce specializované pracoviště. Kromě přirozených porodů dohlíží náš tým zdravotníků i na ta nejnáročnější a nejsložitější riziková těhotenství a porody. Staráme se o ženy s předčasným porodem, preeklampsií, cukrovkou, vysokým tlakem, poruchou růstu plodu a dalšími komplikacemi v těhotenství. Citlivý a vstřícný přístup je i u těchto rizikových stavů samozřejmostí.

Video-prohlídka prostor

Prohlédněte si, jak to
u nás vypadá

Pracoviště Bohunice

3

standardní porodní pokoje

3

nadstandardní porodní pokoje (cena 1 000 Kč)

11

nadstandardních lůžek na poporodním oddělení (1 464 / 1 045 Kč)

Pracoviště Obilní trh

5

standardní porodní pokoje

1

nadstandardní porodní pokoj (cena 1 000 Kč)

5

nadstandardních lůžek na poporodním oddělení (1 464 / 1 045 Kč)

Hledáte-li informace a kontakty týkající se gynekologické části naší kliniky pokračujte na Web FN Brno Gynekologicko-porodnická klinika

Pro informace o asistované
reprodukci na klinice přejděte na Web Centra reprodukční medicíny