Péče o novorozence

O kurzu

Společně s kolegyněmi z Neonatologického oddělení FN Brno jsme pro vás připravili nový předporodní kurz – Péče o novorozence.

Dozvíte se v něm, jak pečovat o miminko od prvních okamžiků po narození, jak probíhá celková kontrola dítěte po porodu, proč děláme jednotlivé kroky. Probereme společně jak vnímá dítě první dny na světě a jak se připravit na co nejlepší společné sžívání. Řekneme si, jak vám můžeme pomoci my v porodnici a co vás čeká po příchodu domů. Zaměříme se také na nejčastější problémy, se kterými se rodiče setkávají.

Kurz povede dětská sestra z novorozeneckého oddělení FN Brno.

Kurz probíhá jen na Obilním trhu, bez ohledu na pracoviště, kde jste se rozhodla rodit.

Epidemiologická opatření Covid-19

Pro zajištění bezpečnosti vaší, ostatních účastníků kurzu i našich zdravotníků prosíme o předložení potvrzení o bezinfekčnosti dle aktuálně platných epidemiologických pravidel. Ta pravidelně aktualizujeme na titulní straně tohoto webu. Potvrzením se prokážete před začátkem kurzu sestře, která kurz povede. V případě, že tato potvrzení nemáte, dovolujeme si Vám nabídnout online individuální konzultaci. 

Jak se k nám dostanete

GPK Pracoviště Obilní trh, Obilní trh 11, 602 00, Brno 

Místo srazu na skupinové kurzy je před porodními sály, kurz se koná v posluchárně ve 2. patře hlavní budovy. 
MHD – vrátnice z ulice Obilní trh (všední dny), vrátnice z Ulice údolní (non-stop)
Autem – vrátnice z ulice Údolní. Je možno vjet do areálu a po uhrazení poplatku zaparkovat.

Platba

Upřednostňujeme platbu za kurzy online. Platí každý účastník kurzu, tedy v případě partnerů jsou potřeba dvě vstupenky. V případě, že pro vás varianta platby online není možná, zaplatit můžete také na pokladnách obou našich pracovišť, případně po 15 h na centrální evidenci každého pracoviště. Před začátkem kurzu zajděte prosím přímo na pokladnu/ evidenci, kde jsou již připravené potřebné tiskopisy.

Délka

120 minut

Cena

550 Kč za osobu

Rezerovat termín